آموزش اکستنشن مو

برای دیدن تصاویر با اندازه بزرگتر روی آن کلیک کنید

آموزش اکستنشن مو لیزری

آموزش اکستنشن مو با لیزر در این روش به راحتی مو نصب میشود و آسیبی به ریشه مو وارد نمیشود.ترمیم هر دو ماه یکبار میباشد.اکستنشن ترکیبی با ترکیب از چند رنگ بسیار زیبا و طبیعی می باشد.

آموزش اکستنشن مو با لیزری توسط خانم شبنم حضرتی با توضیحات کامل در روش اکستنشن با روش لیزری که توسط دستگاه برند she ایتالیا صورت میگیرد.

  • در این روش با چسب کراتین موی مصنوعی به ریشه مو اتصال داده می شود. توجه داشته باشید که سر کراتین استفاده شده در این روش هیچ آسیبی به ریشه مو وارد نمیکند. باعث ریزش مو نمیشود. از بهترین و مرغوب ترین مواد برای سر کراتین کردن مو استفاده میشود. حجم مو هر شاخه کم است که این موضوع باعث میشود به ریشه مو وزن زیاد تحمیل نشود . اگر میزان مو هر شاخه زیاد باشد زمانی که به ریشه مو وصل میشود به مو آسیب وارد میکند و سبب ریزش مو میشود. در سالن تخصصی خانم شبنم حضرتی کلیه این نکات رعایت میشود . برای ما سلامتی مو و رشد مو مشتری بسیار اهمیت دارد.
  • در سالن تخصصی اکستنشن مو خانم شبنم حضرتی اکستنشن مو به صورت ترکیبی و خاص انجام میشود. ترکیب چند رنگ با هم لابه لای مو زیبایی و جلوه خاصی به کار اکستنشن مشتری میدهد. به خصوص خانم هایی که دوست دارند بدون رنگ و دکلره موهایی بلوند و رنگ روشن داشته باشند گزینه اکستنشن مو پیشنهاد میشود .که ترکیبی برای مشتری اکستنشن شود. موهایی که در سالن تخصصی اکستنشن مو خانم شبنم حضرتی استفاده میشود مو ازبک.ترک.روس.میباشد . مو ازبک با کیفیت ترین و طبیعی ترین مو می باشد. در سایز های ۶۰.۷۰.۹۰cm موجود می باشد. موها تماما کراتین شده و با کیفیت می باشد. زمانی که این مو را میشورید به هیچ عنوان بعد از شستشو مو فر نمی شود. و نیاز به سشوار کشیدن های طولانی ندارد. مو یکدست و صاف و با کیفیت بسیار بالا برای مشتری ها استفاده میشود. مطابق با سلیقه مشتری
  • به ریشه مو هیچ آسیبی وارد نمی شود.سلامت مو مشتری از مهم ترین هدف های خانم شبنم حضرتی میباشد.

آموزش اکستنشن مو با لیزر در مجموعه خانم شبنم حضرتی صورت میگیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره آموزش اکستنشن مو با لیزر با خانم حضرتی تماس بگیرید.

یکی دیگر از مسائلی که بسیار حائز اهمیت است جنس مو اکستنشن می باشد که تشخیـص موی طبیعی از موهای به ظاهر طبیعی موجود در بازار بسیار مشکل است .

اکستنشن مو اگر جنس مناسبی داشته باشد و توسط متخصص مجرب لا به لای موی سر به درستی و با تقسیم بندی صحیح نصب شود ، نه تنها آسیب به مو نمی رساند بلکه غیر قابل تشخیص و بسیار زیبا خواهد بود .

آموزش اکستنشن مو با روش لیزری

در روش اکستنشن با روش لیزری یک شاخه مو که سر ان کراتین شده است با حرارت به ریشه مو وصل میشود.

نکته مهم در مورد اکستنشن مو با روش لیزری میزان حجم هر شاخه مو است. اگر شاخه مو میزان حجم مو بالا داشته باشد به ریشه مو فشار وارد میکند و باعث ریزش مو میشود .

در سالن تخصصی اکستنشن مو خانم شبنم حضرتی اولویت اول و مهم سلامت مو مشتری می باشد.

روش اکستنشن نباید به مو آسیب وارد کند . دقت و تجریه دو نکته مهم در اکستنشن مو و حتی کراتین و احیا مو می باشد.

خانم هایی که دوست دارند موهایی بلند و بلوند داشته باشند گزینه اکستنشن ترکیبی می تواند یک پیشنهاد عالی باشد. بدون نیاز به دکلره یا رنگ و بدون اینکه به موهای خودتان آسیبی وارد کنید می توانید از با ترکیب چند رنگ زیبا یک اکستنشن عالی داشته باشید.

ترکیبی از رنگ های بلوند یا روشن تر و یا حتی تیره تر . هر زمان که دوست داشته باشید می توانید با یک ریمو عالی دوباره مو را به حالت قبل از اکستنشن برگردانید.

اندازه موها در اکستنشن متفاوت است از سایز ۵۰cm شروع میشود. به دلخواه مشتری تا ۹۰cm بستگی به میزان دلخواه مشتری برای قد مو دارد. ایده آل ترین سایز مو ۷۰cm می باشد. که بلندی مو را تا نصف کمر می برد.

خانم شبنم حضرتی بیش از ده سال سابقه تجربه و کار در زمینه اکستنشن مو دارند.

فقط از روش اکستنشن لیزری استفاده میکنند.

در فیلم می توانید قسمتی از آموزش اکستنشن مو ایشان را ببینید.

دوره های آموزشی کامل صفر تا صد اکستنشن مو .شناخت انواع مو اکستنشن مثل ازبک.ترک.روس.ایتالیایی.اندونزی .جاکارتا و …. را به طور کامل توضیح می دهند.

روش های نگهداری موی که اکستنشن شده و مراقب از مو را کامل آموزش می دهند.

بعد از اتمام دوره با اعطای مدرک معتبر به راحتی می توانید وارد بازار کار این شاخه از زیبایی شوید.

تا شش ماه بعد از آموزش رفع اشکال برای هنرجوها دارند. هر گونه سوال درباره دوره ها و یا درباره اکستنشن مو دارید با ما در میان بذارید .

۰۹۱۲۲۵۷۷۱۲۱ خانم شبنم حضرتی

فهرست