آموزش اکستنشن مو

برای دیدن تصاویر با اندازه بزرگتر روی آن کلیک کنید

آموزش اکستنشن مو لیزری

آموزش اکستنشن مو با لیزر در این روش به راحتی مو نصب میشود و آسیبی به ریشه مو وارد نمیشود.ترمیم هر دو ماه یکبار میباشد.اکستنشن ترکیبی با ترکیب از چند رنگ بسیار زیبا و طبیعی می باشد.

آموزش اکستنشن مو با لیزر  توسط خانم شبنم حضرتی با توضیحات کامل در روش اکستنشن با روش لیزری که توسط دستگاه برند she ایتالیا صورت میگیرد.

  • در این روش با چسب کراتین موی مصنوعی به ریشه مو اتصال داده می شود.
  • تقریبا هر دو ماه نیاز به ترمیم مجدد دارد.
  • به ریشه مو هیچ آسیبی وارد نمی شود.

آموزش اکستنشن مو با لیزر در مجموعه خانم شبنم حضرتی صورت میگیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره آموزش اکستنشن مو با لیزر با خانم حضرتی تماس بگیرید.

یکی دیگر از مسائلی که بسیار حائز اهمیت است جنس مو اکستنشن می باشد که تشخیـص موی طبیعی از موهای به ظاهر طبیعی موجود در بازار بسیار مشکل است .

اکستنشن مو اگر جنس مناسبی داشته باشد و توسط متخصص مجرب لا به لای موی سر به درستی و با تقسیم بندی صحیح نصب شود ، نه تنها آسیب به مو نمی رساند بلکه غیر قابل تشخیص و بسیار زیبا خواهد بود .

آموزش اکستنشن مو تیپی

با روش اکستنشن مو به راحتی می توانید مویی رنگی و دکلره شده داشته باشید بدون نیاز به دکلره کردن مو خودتان .این روش کمک میکند مو در اثر استفاده از مواد دکلره آسیب نبیند .زیبایی بسیار زیادی به شما می دهد. به راحتی می توانید رنگ دلخواه خود را داشته باشید

فهرست