چند دلیل برای اکستنشن مو

شاید تا به حال درمورد افزودنی های مو یا اکستنشن  نمی دانستید اما دلایل زیادی وجود دارد که بهتر است

از این روش برا ی برجسته تر و پر حجم تر کردن کردن موهای خود استفاده کنید، زیرا  این روش برای اضافه نمودن حجم و طول مو مناسب می باشد .

رشد طول مو

آیا تا به حال از خودتان پرسیدید: “چرا موهای سر در یک نقطه خاص رشد نمی کنند و شاید موها یشما باید در نقطه ای حجیم تر شوند تا به قسمت های دیگر مو هماهنگ گردند، اما اکستشن مو دقیقا همین کار انجام می دهند و با عث می شود که موها به طور یکنواخت و صاف رشد کنند .

رنگ مو

آیا همیشه  دوست دارید رنگ های موهای مختلفی را آزمایش کنید، اما نگران هستید که به قالب صورت یا چره تان نیاید، یا می ترسید که به موهایتان آسیب بزند؟  با این حال، اکستنشن مو این روند را ساده و آسان کرده است ، زیرا می توانید از رنگ ها و مدل های مختلف مو به صورت طبیعی استفاده کنید، در واقع اکستنشن مو نه تنها هیچ صدمه ای به موهایتان نمی زند بلکه باعث زیبایی بیش از حد انها نیز می شود.

افزایش حجم مو

اگر از ریزش مو رنج می برید و همین مسئله باعث شده تا اعتماد به نفستان کم شود، نگران نباشید زیرا اکستنشن یا افزودنیهای مو یک منبع عالی برای افزایش حجم موها ی شما می باشند.

در واقع  فرمت های مو به شما کمک می کند که حجم اضافی به موهای شما اضافه شود ، البته افزودنی های مو در وزن های مختلفی ارائه می شود مانند:: ۱۲۰ گرم ، ۱۶۰گرم و ۲۲۰ گرم . مجموعه های ۱۲۰ گرم برای کسانی که موهای خوب با حجم بالایی دارند،مناسب است.

مجموعه های ۱۶۰g برای موهای ضخیم با حجم متوسط مناسب است و موهای ۲۲۰ گرم برای کسانی مناسب است که موهای انها دارای طول و حجم کم و نا مناسبی است .

سبک مو

اکستنشن مو باعث زیبایی و جذایت بیشتر موهای شما می شود.

زیرا با اضافه شدن طول اضافی، حجم و حتی پاپ رنگی مختلف به موهای خود، می توانید سبک های مختلفی را بر روی موهای خود ایجاد کنید.

منبع: https://www.luxyhair.com/blogs/hair-blog/6-reasons-to-wear-hair-extensions

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست