کراتین و احیای مو

در این صفحه معرفی چند برند معروف و عالی برای کراتین و احیا مو توسط خانم شبنم حضرتی معرفی میشود.

یکی از معروف ترین  و بهترین مواد کراتینه مو برزیلین بلوآت ( brazilian blowout ) .برزیلین کاکائو ( brasil cacau keratin ) .

روش های درمانی صاف کننده مو با برند برزیلین بلوات

صاف کردن موهای فرفری با استفاده از اتو مو و سایر تجهیزات دیگربسیار وقت گیر است و در هر صورت نتایج موقتی خواهد شد.  به همین دلیل بسیاری از خانمها و آقایان به دنبال روش هایی برای صاف کردن موهای خود از طریق درمان های کراتینی هستند. برای افرادی که این روش های درمانی را در نظر دارند ، مهمه که مدت زمان کار چقدر ادامه خواهد داشت. در حالی که باید گفت این روند به کار و کمی صبر نیاز دارد.

درمان های کراتینه برزیلین برای خلاص شدن از شر موهای آسیب دیده و مجعد و در عین حال ایجاد موهایی صاف ، قوی تر و براق تر است. با این حال ، محققان هشدار می دهند که برخی از مواد شیمیایی موجود در روش برزیلین ممکنه برای سلامتی مضر باشد.

امروزه مراقبت از موها امری ضروری است همانطور که می دانید موها در طول شستشوی منظم پروتئین خود را از دست می دهند بنابراین  نمی توانند رشد زیادی کنند. حفظ و سلامتی موها بسته به میزان پروتئین آنها دارد. کراتین یکی از پروتئین هایی که موها به مرور زمان از دست می دهند و به همین دلیل شکننده و ضعیف می شوند. همچنین در طول زمان موها بر اثر استفاده از ابزارهای حالت دهنده مو مانند سشوار کراتین خود را از دست می دهند. اما کدام نوع درمان کراتینه برای  موها مناسب است؟ این جوابی است که خانم شبنم حضرتی در این مقاله به شما پاسخ می دهد.

درمان های کراتین  زیادی وجود دارد اما در سالن زیبایی شبنم حضرتی شما می توانید بهترین درمان های کراتین ترمیم  و صاف کردن موهای آسیب دیده را پیدا کنید.

صاف کننده موی برزیلین بلوات

برند برزیلین تنها درمان صاف کننده ای است که با استفاده از فن آوری های پیشرفته یک لایه پروتئینی محافظ در اطراف ساقه مو ایجاد می کند .

در واقع برزیلین بلوات یک فرمول کراتین مایع است که به موهای پیوند زده می شود و یک لایه محافظ اطراف هر رشته مو ایجاد میکند و به طور موثری از ریزش و هرگونه آسیب خارجی جلوگیری می کند، همچنین علاوه بر آبرسانی ،آنها را محکم و براق می کند. این روش مراقبتی مو از برزیل سرچشمه گرفته و از ترکیبات بومی این کشور ساخته شده است.

خانم شبنم حضرتی در ادامه به سوال های شما درباره برزیلین بلوآت پاسخ می دهد:

چرا برزیلین با سایر روشهای درمانی کراتین متفاوت است ؟

برزیلین بلوات با انواع موها سازگار است  در حال حاضر گزینه بهتری  از کراتین برزیلین در بازار موجود نیست و بعد از درمان خیلی سریع نتایج قابل مشاهده است  .

آیا برزیلین بلوات موها را کاملاً صاف خواهد کرد ؟

میزان آن به در خواست مشتری برمی گردد ،هرچه سبک صاف کردن مسطح تر با درجه کم تر باشد ، موها محکم تر خواهد شد یا اگر موهای فرفری و مجعد باشند صاف کردن آنها دشوارتر خواهد بود. بنابراین با توجه به در خواست شما درمان متناسب با آن انجام می شود.

آیا برزیلین بلوات بی خطر است ؟

این درمان بر روی هر نوع مو ایمن است و به بهبود درخشش ، آبرسانی و رطوبت آن کمک می کند. همانطور که می دانید اگر کوها ابرسانی نشوند شکسته و ضعیف خواهند شد نکته دیگری که باید توجه کنید اینکه اگر موهای شما نمی توانند گرمای زیادی تحمل کنند ، حتماً به آرایشگر خود بگویید.

زمان درمان برزیلین چقدر طول می کشد ؟

به طور کلی ، روند کار یک ساعت تا یک ساعت و نیم طول می کشد و طولانی ترین مدت آن حدود دو ساعت بوده است ، البته زمان آن بستگی به موها و ضخامت آنها دارد. براساس نوع کار ، درمان برزیلین از ریشه تا نوک مو اعمال می شود و بعد ازآن تهویه و صاف کردن مو انجام می شود.

البته مشروط بر اینکه از شامپوهایی که حاوی سولفات و کلر هستند استفاده نکنید ، درمان شما سه تا چهار ماه ادامه خواهد داشت .

اگر موهای رنگی داشته باشیم می توانیم از برزیلین بلوات استفاده کنیم ؟

این فرمول برای موهای رنگی کاملاً مناسب است  اما ممکنه بعد از انجام این روش درمانی رنگ موها کمی روشن تر شود.

آیا می توانیم موها را بعد از درمان برزیلین رنگ کرد ؟

بله ، با این حال ، بهتر قبل از انجام درمان صاف کننده برزیلین ، موهای خود را رنگ کنید. اما اگر بخواهید بعداً از درمان رنگ کنید حداقل باید باید ۲ هفته صبر کنید.

چه چیزی باعث می شود که روش های صاف کننده حرفه ای شبنم حضرتی متفاوت باشد ؟

Blowout Brazilian یکی از کارآمدترین روش های درمانی در دنیای محصولات مراقبت از مو است که به غیر از بین بردن موهای زائد ،  کوتیکول و وضعیت کلی موها را تسکین می بخشد ، در حقیقت این فرمول نوآورانه به بازسازی و تقویت موهای ضعیف و شکننده کمک می کند.

 • قابل اطمینان بودن برای موهای فرفری ، مجعد و آسیب دیده
 • بدون انتظار دقایقی که سالن را ترک می کنید بلافاصله می توانید موهای خود را بشویید یا دم اسبی ببندید.
 • موهایی صاف و بدون ریزش را تجربه خواهید کرد
 • رشد و درخشندگی موهای جدید خیلی بهتر ازدرمانهای کراتین ژاپنی به طور چشمگیری افزایش می یابد .
 • سلامت کلی موهایتان بهبود می یابد.
 • موها صاف و براق می شود
 • حفاظت از کوتیکول مو در برابر آسیب های زیست محیطی

بررسی محصولات برزیلین بلوات با خانم شبنم حضرتی

درمان برزیلین بلوات طی یک فرآیند ۳ مرحله صورت می گیرد ، مرحله ۱پاک کننده  مرحله ۲محافظت کننده و مرحله ۳ ماسک  و آبرسانی مو ، در ادامه به هر یک از محصولات این برند  اشاره می کنیم.

مرحله یک ( این مرحله پیش درمانی برای درمان برزیلین است):

۱*۴۷۵ml  step1  برزیلن بلوات

این محصول اسپری مانند یک  پاک کننده حرفه ای است  بدون سولفات و اکسید می باشد در این مرحله  به طور موثری کوتیکول های مو تقویت می شوند و بعد از این درمان موها نرم و ابریشمی خواهند شد و به هر مدلی حالت می گیرند.

این محصول مجموعه ای از مواد پاک کننده آنیونی دارد که تمام آلودگی ها و مواد مضر آن را از بین می برد البته درعین حال که رنگ مو حفظ خواهد شد. درکل این مرحله بافت های مو را به  طرز چشمگیری بهتر و پایدارتر می کند.

 • مواد تشکیل شده آن بدون سولفات و اکسید است که به پاکسازی برتر و بدون آسیب مو کمک می کند.
 • به طور موثر کوتیکول های مو را بهبود می بخشد.
 • موها در اثر استفاده از آن تغییر رنگ نخواهد داد.
 • این محصول برای انواع مو مناسب است و آنها را برای درمان برزیلین بلوات بطور کامل آماده می کند.

مرحله ۲ (صاف کننده مو)

۱*۴۷۵ml  step2  برزیلن بلوات

 برزیلین بلوات تنها درمان صاف کننده مو است که با این نام انجام می شوداین محصول با فن آوری پیشرفته  به عنوان درمانی برای صاف کردن موها صورت می گیرد در این مرحله ، با ایجاد یک لایه پروتئینی محافظ در اطراف ساقه مو باعث از بین رفتن فر و پیچ خوردگی کوتیکول های مو می شود و درنتیجه موها را صاف و درخشنده می کند .در نتیجه این محصول موها حجم طبیعی خود را حفظ می کند و در برابر صدمات حرارتی ناشی از ابزارهای مو محافظت می شود.

نکته قابل تاملی که این روش درمانی دارد تقویت کردن هر یک از رشته های مو با اسیدهای آمینه ضروری است که  در نتیجه به بهبود وضعیت مو کمک می کند.

در واقع برزیلین حرفه ای ترین روش صاف کننده مو است و جزئی از محصولات مراقبت از مو می باشد که برای انواع موهای مختلف مناسب می باشد

مزایا

 • بهبود و صاف کردن کوتیکول های مو
 • مناسب برای موهای ضخیم ، فرفری
 • تثبیت رنگ مو
 • از بین بردن موهای زائد
 • انجام این مرحله تا ۱۲ هفته ادامه خواهد داشت و هر چه بیشتر درمان را ادامه دهید موهای سالم تر و ماندگارتری خواهید داشت.

۱*۳۵۰ml  step3 برزیلن بلوات

این اسپری بطور خاص از کوتیکول و رنگ مو بعد از درمان حفاظت می کند و باعث افزایش ماندگاری مطلوب Blowout Brazilian می شود. نکته ای که باید مد نظر قرار داد اینکه قبل از هر بار استفاده ،باید محصول را کاملا تکان داد.

این محصول از فن آوری های اختصاصی و حرفه ای متشکل  از اسید آمینه هاس ضروری است که باعث تقویت موهای ضعیف شده و از ریزش آنها جلوگیری می کند، در این مرحله محصول با ایجاد یک سد هیدروفوبیک در اطراف مو علاوه بر اینکه از خشک شدن آن جلوگیری می کند ، در برابر گرما و آسیب های محیطی و همچنین اشعه ماورابنقش خورشید مو را محافظت می کند.

مزایای محصولات مراقبت از مو برزیلین بلوات

محصولات برزیلین بلوات نوآوری در صنعت درمان های صاف کننده موهای آسیب دیده هستند. بهترین بخش این محصولات اینکه این درمان ها قابل تنظیم هستند. در نتیجه این درمان می توانید موهایی صاف و بدون فر و براق و درخشان داشته باشید. این مجموعه محصول به شما امکان کنترل و آزادی کامل برای ترمیم و بازسازی موها داشته باشید.یکی دیگر از مزایای قابل توجه محصولات برزیلین مدت زمان سریع اثرگذاری این محصولات است. همانطور که گفته شد نگران سازگاری ان با انواع موهای خود نباشید زیرا این محصولات برای هر نوع مویی در مقایسه با روشهای دیگر درمانی کراتین موثر و مناسب می باشند.

دیگر محصولات برزیلین بلوآت را به شما معرفی میکنیم

شامپو ۴*۳۵۰  AÇAI ANTI-FRIZZ SHAMPOO

این شامپو رطوبت و مواد مغذی مورد نیاز برای حفظ موهایی صاف و محکم میسر می کند. در کل یک شامپو منحصر به فرد برای تقویت و ترمیم موها می باشد.

شامپو برزیلین دارای فن آوری های پیشرفته ای است و آنها را کاملاً تمیز ، نرم و صاف می کند و در عین حال به طرز چشمگیری کمک می کند تا روند درمانی صاف کنندگی موها تسریع یابد  همچنین با تزریق اسیدهای آمینه ضروری مو در تقویت و حفظ رطوبت آن کمک  کننده است.

مزایا

 • شامپو آبرسان و مرطوب کننده مو
 • شامپو و نرم کننده مو
 • بدون سولفات و پارابن

شامپو ۴*۳۵۰  AÇAI ANTI-FRIZZ CONDITIONER

این شامپو موها را به طور کامل تمیز و نرم می کند و باعث صافی و تثبیت رنگ مو می شود.

همچنین رطوبت حیاتی و مواد مغذی مورد نیاز برای حفظ موهایی صاف و مستحکم و در عین حال شالم فراهم می کند. نکته عالی این محصول اینکه باعث تقویت و ترمیم موها با حفظ رطوبت داخل آن می شود  در نتیجه موهایی براق و نرم و بدون تاب و فر خواهید داشت و برای درمان بهتر برزیلین بلوان بسیار موثر است .

مزایا

 • مواد تشکیل دهنده شامپو عاری از سولفات است و می تواند ، رطوبت و پروتئین لازم برای صافی موها را حفظ کند.
 • این شامپوها طول عمر درمان برزیلین را تضمین می کند.
 • شامپوها را باید در روی مو و پوست سر ماساژ داد،سپسکاملاً شستشو داد.

شامپو ۴*۲۴۰   AÇAI DAILY SMOOTHING SERUM

سرم صاف کننده روزانه  مو ترکیبی منحصر به فرد برای محافظت وتقویت و بازسازی موها دارد همچنین یک محافظ بی نظیر در برابر ابزارهای حرارتی و آسیب های محیطی و طیف اشعه های خورشیدی UVA / UVB است.

این سرم صاف کننده با فرمول منحصر به فرد خود موها را صاف و یکدست می کند همچنین این محصول را می توان روزانه روی موهای خشک بدون نیاز به شستشو اعمال کرد.

مزایا

 • بدون سولفات
 • حفظ رطوبت
 • مقاوم در برابر آسیب دیدگی
 • تثبیت رنگ مو
 • موهای صاف و بدون ریزش
 • تقویت و ترمیم موها
 • محافظت UVA / UVB
 • سدی محافظ در برابر ابزارهای حرارتی و آسیبی مو

ماسک مو ۴*۲۴۰  Acai Deep Conditioning Masula 

ماسک مو Acai Deep یک فرمول غنی است که به محض استفاده رطوبت مورد نیاز مو حفظ می شود.  این فرمولاسیون هر یک از رشته های مو را به صورت جداگانه حفظ می کند و پروتئین های مغذی آنها را افزایش می دهد.

استفاده منظم از این ماسک در کاهش موهای زائد و درخشندگی طبیعی موها موثر است. این ماسک صاف کننده ماندگاری درمان برزیلین را که باعث زیبایی موها شما می شود را تضمین می کند.

ویژگی ها

 • تغذیه مو
 • درخشندگی بیشتر موها
 • رشته ها مو هیدراتاسیون می شوند.
 • ترمیم و تقویت موها

نحوه استفاده :

ماسک تهویه کننده Acai را در سراسر موهای خود از ریشه تا ساقه بمالید و بعد از مدت ۱۰-۲۰ دقیقه کاملاً بشویید.

ما به عنوان یک سالن دار باید بدونیم که مشتری از ما چی میخواد پس اول باید جنس مو را تشخیص داد.

در یک سالن احیای سالنی، ویتامینهای سالنی تا دایمی انجام میشود.

در یک سالن ویتامینهای سالنی، ویتامین های مدت دار، ویتامینهای تاریخدار، صافیها صافی ژاپنی، ریباندینگها وکراتینها انجام میشود. که این موارد در برندهای مختلف و متفاوتی هستند.معرفی کامل این موادها در دوره های آموزشی خانم شبنم جضرتی به درستی توضیح داده میشود.

همچنین ما فروش مستقیم تمام موارد رو در پیج اینستاگرام داریم.

Instagram
YouTube
فهرست
تماس تلفنی اینستاگرام